Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Nieruchomości Grójec - Oferty wynajmu nieruchomości

14 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

14 ogłoszeń

56,79 zł/m²40,50 m² 2 300 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Zespół 4 Kąty Nieruchomości Grójec przedstawia lokal na wynajem oraz sprzedaż Kontakt telefoniczny   Szukasz idealnego miejsca na swój biznes w Grójcu? Lokal 40,5 m przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł40,50 m² 61,73 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Jeśli szukasz nowoczesnego, świeżo wykończonego mieszkania w atrakcyjnym standardzie, dobrze trafiłeś! Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie w bloku: lokalizacja: ul. Słowackiego 50, grójec-.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 zł29 m² 46,55 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia: mieszkanie jednopokojowe o pow. 29m/2 z oddzielną wadą kuchnią na os. Polna w Grójcu. W pobliżu sklepy spożywcze, apteka, fryzjer, szkoła, biedronka. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

58 000 zł3 000 m² 19,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Do wynajęcia hala magazynowa o powierzchni 3000 m2 i wymiarach 100 na 30 m. Wysokość 6 m do 7,8 m w szczycie. Hala bez słupów nośnych. Konstrukcja stalowa, płyta warstwowa, posadzka.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

2 100 zł35,84 m² 58,59 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Olimpijskiej w Grójcu Na wynajem funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane na I piętrze w bloku przy ul. Olimpijskiej w Grójcu. Lokal składa.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł26 m² 69,23 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia funkcjonalne mieszkanie z balkonem | ul. Walecznychdo wynajęcia komfortowe, jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 26 m , zlokalizowane na 3. piętrze w nowoczesnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

44,44 zł/m²45 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal użytkowy 45 m2 na Osiedlu Ilona. Składa się z sali obsługi, pomieszczenia gospodarczego i toalety. Wejście bezpośrednio z ulicy. Nadaje się na biuro, salon.

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²600 m² 33 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokal handlowo - usługowy o powierzchni 600 m 2 zlokalizowany na parterze w doskonałej lokalizacji Grójca. Składa się z: sali sprzedaży pomieszczenia magazynowego pomieszczeń socjalnych.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 zł30,86 m² 45,37 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia! Kawalerka na parterze przy ul. Orzeszkowej. Składa się z : -pokoju dziennego z balkonem -kuchni -łazienki -przedpokoju Mieszkanie częściowo umeblowane, wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł43,60 m² 52,75 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie | Grójec, ul. Jana Kochanowskiego 15 opis lokalu Komfortowe, dwupokojowe mieszkanie o pow. 41,40m2 zlokalizowane na drugim piętrze budynku z windą (z 2016 r.).

Szczegóły ogłoszenia

8 500 zł400 m² 21,25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:1 388 m²

Do wynajęcia nowoczesna hala przemysłowo usługowa położona w strategicznej lokalizacji w miejscowości Grojec, gmina Alwernia, bezpośrednio przy autostradzie A4. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

100 zł/m²45 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Zespół 4 Kąty Nieruchomości Grójec prezentuje Lokal 45 m w świetnym ruchliwym punkcie Szukasz miejsca na swój biznes, które urządzisz dokładnie tak, jak chcesz? Topowa lokalizacja: blisko.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł33 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia przytulne mieszkanie 33 m w centrum Grójca! Bez czynszu administracyjnego. Lokalizacja: ul. Środkowa, grójec Powierzchnia: 33 m Piętro: 1 piętro Do wynajęcia funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²280 m² 14 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Pko Leasing S.A. oferuje na wynajem lokale usługowe na I i II kondygnacji budynku zlokalizowanego w Grójcu przy ul. Krótkiej 3 (woj. Mazowieckie). Parter nieruchomości jest wynajmowany od.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jaśminowa

Grójec,mazowieckie

2 500 zł34 m² 73,53 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowe, przytulne mieszkanie o powierzchni 34 m2 położone na Osiedlu Jaśminowym w Grójcu. Dogodny wyjazd na drogę S7 w kierunku Warszawy, blisko centrum Grójca. Położenie: 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Poświętne

Grójec,mazowieckie

2 500 zł36 m² 69,44 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu nowego, komfortowego mieszkania o powierzchni 36 m , położonego na kameralnym, zamkniętym osiedlu przy ul. Poświętne 14a. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jaśminowa

Grójec,mazowieckie

2 350 zł29 m² 81,03 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowe, przytulne mieszkanie o wyższym standardzie o powierzchni 29 m2 położone na Osiedlu Jaśminowym w Grójcu. Dogodny wyjazd na drogę S7 w kierunku Warszawy, blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Grójec

Grójec,mazowieckie

31,58 zł/m²190 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Nieruchomość zabudowana budynkiem o charakterze usługowym o powierzchni 190 m 2 , Budynek położony na działce o powierzchni 615 m 2 wykonany w technologii murowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Grójec

Grójec,mazowieckie

6 000 zł190 m² 31,58 zł/m²

 

 

 

Grójec,mazowieckie

2 000 zł30 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przytulna kawalerka o powierzchni 30 m 2 położona na parterze w Grójcu. Mieszkanie składa się z: ustawnego pokoju, przedpokoju, widnej kuchni, łazienki z kabiną prysznicową, taras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Jana III Sobieskiego

Grojec,małopolskie

4 000 zł100 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Super nowoczesny, energooszędny dom, z dala od miejskiego zgiełku! Oferta dla osób, które szukają zacisznego miejsca, z bezpośrednim dostępem do terenów rekreacyjno - spacerowych. Nowe.