Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Nieruchomości Grójec - Oferty sprzedaży nieruchomości

117 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

117 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Grójec,mazowieckie

699 000 zł55 m² 12 674,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Jestem wyłącznym opiekunem oferty - nie szukaj dalej :) Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie wykończone w bardzo dobrym standardzie o powierzchni 55,15 m , zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Grójec

Grójec,mazowieckie

399 000 zł49 m² 8 142,86 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

-nieruchomość dostępna tylko W estate - Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49 m , z ogródkiem (ok. 25m ). Położone w Belsku Dużym, zaledwie 5 km od Grójca. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Grojec

Grojec,małopolskie

890 000 zł220 m² 4 045 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:130 m²

Oferta na wyłączność w naszym Biurze. Oferujemy do sprzedaży gustownie wykończony dom z dużym potencjałem inwestycyjnym pod wynajem mieszkań lub prywatnie, szczególnie dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Ogrodowa

Grójec,mazowieckie

1 186 000 zł220 m² 5 390,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 147 m²

Przedstawiam ofertę nowoczesnego domu wolnostojącego o powierzchni 220 m , położonego na przestronnej działce 3147 m z dużym ogrodem i stawem. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Grójec

Grójec,mazowieckie

1 549 000 zł135 m² 11 474,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 393 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker lesznowola koło grójca Dom jednorodzinny 3 sypialnie odpowiednio 18.80 z szafą wnękową , 13.20, 9.30 mkw. Salon 38 mkw. z kominkiem, duże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Grójec

Grójec,mazowieckie

5 500 zł4 500 m² 1,22 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:10 750 m²

Prezentujemy wyjątkowy kompleks hotelowy o łącznej powierzchni użytkowej ponad 4500 m , arcydzieło architektury i designu, w pełni wykończony w prestiżowym stylu pałacowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grójec

Grójec,mazowieckie

689 000 zł131 m² 5 259,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:830 m²

W ofercie posiadamy również dom 116m2 Twój dom to coś więcej niż tylko budynek to przestrzeń, w której tworzysz wspomnienia, dzielisz się emocjami i realizujesz marzenia. Dlatego oferujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Piłsudskiego

Grójec,mazowieckie

450 000 zł38 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Oferujemy Państwu przytulne, 38-metrowe mieszkanie z dużym salonem połączonym z aneksem kuchennym, sypialnią, łazienką oraz przestronnym tarasem (ok. 8 m ). Mieszkanie wyróżnia się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kasztanowa

Grójec,mazowieckie

515 000 zł58 m² 8 947 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

- - - sprzedane 12/08/2025 - - - Na sprzedaż mieszkanie na Os. Sady przy ulicy Kasztanowej o powierzchni 57,56 m2, pierwsze piętro. Składa się z 2 pokoi, dużej kuchni z jadalnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kochanowskiego

Grójec,mazowieckie

656 000 zł53 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

- - - sprzedane 06/08/2025 - - - Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe na nowym, zamkniętym osiedlu w Grójcu o powierzchni 53,33 m2. Składa się z salonu z otwartą kuchnią, 2 sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Pańska

Grojec,małopolskie

280 000 zł1 407 m² 199 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka z widokiem na góry oraz zamek Tenczyn. 4 min od autostrady A4

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Grójec

Grójec,mazowieckie

125 000 zł38 m² 3 281 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

- - - sprzedane 01/08/2025 - - - Na sprzedaż mieszkanie bezczynszowe, 2 pokojowe w miejscowości Słomczyn koło Grójca. Mieszkanie wymaga remontu. Ogrzewanie indywidualne gazowe. Do dyspozycji piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zdrojowa

Grójec,mazowieckie

581 965 zł49 m² 11 876,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Powierzchnia: 48,70m2 Komorka lokatorska: okolo 3,50m2 Mieszkanie miesci sie na 3 pietrze i sklada sie z: * pokoju dziennego z aneksem kuchennym * sypialni *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Grójec

Grójec,mazowieckie

170 000 zł1 511 m² 112,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1511 m 2 w bardzo dobrej lokalizacji, pod Grójcem. Dojazd do działki drogą asfaltową, ostatnie 100 m droga szutrowa. Szerokość działki 33.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Grójec

Grójec,mazowieckie

590 000 zł49 m² 12 090,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

przedam mieszkanie 48,08 na zamkniętym osiedlu w Grójcu. Budynek oddany do użytku 2017r. osiedle w pełni oświetlone, plac zabaw dla dzieci. Mieszkanie na parterze, składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Orzeszkowej

Grójec,mazowieckie

423 000 zł53 m² 7 981,13 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Zapraszam do zakupu przestronnego, dwupoziomowego mieszkania w doskonałej lokalizacji Grójca przy ulicy Orzeszkowej. Mieszkanie znajduje się na zamkniętym osiedlu, usytuowane na 3 piętrze. Pierwszy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Medalowa

Grójec,mazowieckie

649 000 zł68 m² 9 474 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

- - - sprzedane 09/07/2025 - - - Mieszkanie 3 pokojowe na nowym osiedlu przy ulicy Medalowej w Grójcu. Trzy oddzielne pokoje, duża kuchnia z jadalnią, łazienka z wc, przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Grójec

Grójec,mazowieckie

1 395 000 zł146 m² 9 554,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Powierzchnia całkowita domu bez poddasza 165 mkw., posadowiony na foremnej działce o powierzchni 1400 mkw. salon 38 mkw. trzy pokoje z wejściami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zdrojowa

Grójec,mazowieckie

570 000 zł48 m² 11 875 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w Grójcu o powierzchni 47,7m2 przy ulicy Zdrojowej. Mieszkanie usytuowane jest w cichej i spokojnej okolicy na terenie zamkniętego osiedla. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wybickiego

Grójec,mazowieckie

415 000 zł50 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,58 m2. Nieruchomość położona jest w cichej i spokojnej okolicy Grójca przy ulicy Wybickiego. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mogielnicka

Grójec,mazowieckie

470 000 zł57 m² 8 182 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

- - - sprzedane 23/05/2025 - - - Mieszkanie 3 pokojowe na Os. Targowica w Grójcu położone na I piętrze. Duży pokój z balkonem typu loggia, 2 sypialnie, kuchnia w zabudowie, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Orzeszkowej

Grójec,mazowieckie

423 000 zł53 m² 7 981,13 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Bankowa

Grójec,mazowieckie

2 306 000 zł1 885 m² 1 223,34 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, ul. Świętokrzyska 36, 00-116 Warszawa ogłasza przetarg pisemny nieograniczony nr II/2025 na łączną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Polskiej Organizacji Wojskowej

Grójec,mazowieckie

874 000 zł1 000 m² 874 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka w centrum Grójca - idealna pod zabudowę jednorodzinną. Na sprzedaż działka inwestycyjna położona w samym centrum Grójca, przy spokojnej uliczce, z dużym potencjałem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Niepodległości

Grójec,mazowieckie

375 000 zł42 m² 8 907 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Do sprzedania mieszkanie 2 pokojowe, i piętro na Os. Centrum w Grójcu. Dwa ustawne pokoje, widna kuchnia, łazienka z wanna, w przedpokoju szafa wnękowa. Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Ogrodowa

Grójec,mazowieckie

1 286 000 zł220 m² 5 845,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 147 m²

Nowoczesny dom w stanie deweloperskim z dużą działką - Grójec. Zapraszam do zapoznania się z ofertą wolnostojącego domu o powierzchni 220 m , położonego na przestronnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grójec

Grójec,mazowieckie

1 290 000 zł220 m² 5 863,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 200 m²

Sprzedam dom piętrowy, jednorodzinny, wolnostojący w centrum miasta o pow. 220 m . Osobny budynek biurowo-magazynowy o pow. 50 m , z działką 3200 m . Dom do własnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Grójec

Grójec,mazowieckie

289 000 zł29 m² 9 965,52 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2005

Cena do negocjacji. Na sprzedaż super Kawalerka (28,7 m2) z dużym, zadaszonym balkonem, osobną kuchnią i wnęką sypialnianą. Zlokalizowana na Osiedlu Ilona w Grójcu w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana z linią brzegową Grojec

Grojec,małopolskie

126 500 zł12 500 m² 10,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Witam posiadam do sprzedaży dwie działke budowlana po 12,5a oznaczone 2154/1 Dzialka są uzbrojone w gaz woda kanalizacja Na ten moment jest jedna droga i jest służebność przejazdu do drugiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Bankowa

Grójec,mazowieckie

650 000 zł67 m² 9 646,78 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2003

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową nieruchomość zlokalizowaną w Grójcu przy ul. Bankowej 1. Jest to dwupoziomowe mieszkanie o łącznej powierzchni 67,38 m , które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Osiedle Polna

Grójec,mazowieckie

429 000 zł56 m² 7 661 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

- - - sprzedane 22/04/2025 - - - Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe położone na Osiedlu Polna w Grójcu. Trzy oddzielnie pokoje, kuchnia, łazienka, wc, przedpokój. Mieszkanie dwustronne wschód -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Grójec,mazowieckie

390 000 zł49 m² 7 959,18 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 2 Pokojowe mieszkanie (49 m2) z dużym Ogródkiem i Komórką gratis. Znajdujące się w dynamicznie rozwijającej się miejscowości Belsk Duży - 5 km od Grójca, z szybkim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Wiatraczna

Grójec,mazowieckie

1 190 000 zł90 m² 13 222,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 080 m²

Do sprzedania dom z działką w centrum Grójca. Dom o powierzchni 90m2 na parterze plus strych z możliwością zaaranżowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Grójec

Grójec,mazowieckie

280 000 zł41 m² 6 829,27 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 2 Pokojowe mieszkanie (40,9 m2) z dużym Ogródkiem i Garażem. Znajdujące się 2 km od Centrum Grójca, z szybkim dojazdem do Warszawy. Mieszkanie własnościowe, posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Olimpijska

Grójec,mazowieckie

1 500 000 zł264 m² 5 673,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:650 m²

Na sprzedaż komfortowy, wolnostojący dom przy ul. Olimpijskiej w Grójcu, który stanowi idealne połączenie funkcjonalności, przestrzeni i doskonałej lokalizacji. Dom wolnostojący | 154,60.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hokejowa

Grójec,mazowieckie

730 000 zł69 m² 10 610,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż 3 pokojowe nowoczesne, przestronne mieszkanie o powierzchni 68,80 m2. Jest ono w pełni wykończone, gotowe do zamieszkania od zaraz! Z salonu mamy wyjście na balkon/loggie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Kobylińska

Grójec,mazowieckie

2 120 750 zł8 483 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka blisko drogi S7 i drogi krajowej nr 50, dogodny dojazd do Warszawy. Lokalizacja Nieruchomość położona w Grójcu, z łatwym dojazdem do drogi S7 w kierunku Warszawy (dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grójec

Grójec,świętokrzyskie

349 000 zł135 m² 2 585,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Ksb Nieruchomości proponuje do sprzedaży dom w Grójcu z ustawną działką z mnóstwem zieleni i miejscem na ognisko. Przestronny, widny dom w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Grójec

Grójec,mazowieckie

460 000 zł62 m² 7 479,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Na sprzedaż 3 Pokojowe mieszkanie (61,5 m2) z dużym balkonem i piwnicą, w rewelacyjnej lokalizacji w Grójcu na osiedlu Targowica, niedaleko wjazdu na drogę S7, blisko wszelkich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Grójec

Grójec,mazowieckie

1 062 000 zł17 700 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka inwestycyjna położona w miejscowości Słomczyn k/grójca w bliskim sąsiedztwie giełdy samochodowej. Szerokość od frontu ponad 100 m, media w drodze, blisko transformator.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Grójec

Grójec,mazowieckie

165 000 zł3 050 m² 54,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 3050 m2 położona w Częstoniewie k/grójca w kształcie ładnego prostokąta. Media w drodze: prąd, woda, gaz. W sąsiedztwie nowa zabudowa jednorodzinna.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij