Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Mieszkania z aneksem Grójec - Ogłoszenia sprzedaży i najmu

23 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

23 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

Rynek pierwotny

640 000 zł136 m² 4 705,88 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Marzysz o nowoczesnym apartamencie blisko natury, bez zbędnych opłat i z prywatnym ogródkiem? Etap V Osiedla Preludium to odpowiedź na Twoje potrzeby! Mieszkania bezczynszowe!.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z ogródkiem Grójec

Grójec,mazowieckie

330 100 zł37,20 m² 8 873,66 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Zapraszamy - kolejny etap kameralnego projektu pod samym grójcem. Osiedle głuchów IV. Tutaj: mieszkanie nr 3.1 - mieszkanie na parterze z 79m2 ogrodem Dwa pokoje, łazienka plus pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie dwupoziomowe Grójec

Grójec,mazowieckie

432 100 zł47,89 m² 9 022,76 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Tutaj: mieszkanie nr 1.2 - mieszkanie na piętrze - dwupoziomowe. Trzy pokoje, łazienka plus pomieszczenie poddasza ok 15m2 do własnej aranżacji. - mieszkanie cena: 432100 zł - Miejsce postojowe naziemne:.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem Grójec

Grójec,mazowieckie

525 000 zł48 m² 10 937,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Do sprzedania nowoczesne 2 -pokojowe mieszkanie na parterze w kameralnym budynku z 2022 r. Do dyspozycji aż 56 m2 prywatnego ,zielonego ogródka - idealnego na hamak, grill, place zabawa dla.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Lista ogłoszeń

2 200 zł33 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia przytulne mieszkanie 33 m w centrum Grójca! Bez czynszu administracyjnego. Lokalizacja: ul. Środkowa, grójec Powierzchnia: 33 m Piętro: 1 piętro Do wynajęcia funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 zł30,86 m² 45,37 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia! Kawalerka na parterze przy ul. Orzeszkowej. Składa się z : -pokoju dziennego z balkonem -kuchni -łazienki -przedpokoju Mieszkanie częściowo umeblowane, wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Grójec,mazowieckie

499 000 zł46 m² 10 847,83 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż mieszkanie Grójec, ul. Kochanowskiego 13 Na sprzedaż komfortowe mieszkanie zlokalizowane w spokojnej części miasta Grójec, przy ul. Kochanowskiego 13. Lokal znajduje się w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł42 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Dwa pokoje Z anaksem kuchennym wolne od zaraz Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe z aneksem kuchennym w bardzo dobrej lokalizacji w samym centrum Grójca. Duży pokój z balkonem typu.

Szczegóły ogłoszenia

1 005 000 zł66,93 m² 15 016 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkanie 4 pokojowe w nowym budownictwie w centrum miasta. Składa się z salonu z aneksem kuchennym, 3 sypialni, 2 łazienek. Aneks kuchenny w nowoczesnej zabudowie,.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł40,50 m² 61,73 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Jeśli szukasz nowoczesnego, świeżo wykończonego mieszkania w atrakcyjnym standardzie, dobrze trafiłeś! Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie w bloku: lokalizacja: ul. Słowackiego 50, grójec-.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z aneksem Grójec

Grójec,mazowieckie

299 000 zł30,54 m² 9 790,44 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Przytulna kawalerka o powierzchni 30,54 m 2 położona na II piętrze w Grójcu. Mieszkanie składa się z: ustawnego pokoju z aneksem kuchennym z wyjściem na balkon, przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł53 m² 8 660 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe, dwupoziomowe na osiedlu Ilona w Grójcu. Na pierwszym poziomie pokój dzienny z otwartą kuchnią oraz łazienka z wanną. Na drugim poziomie 2 sypialnie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem

Grójec,mazowieckie

310 000 zł30 m² 10 333,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 30 m , zlokalizowane w nowej inwestycji przy ul. Reja w Grójcu, w atrakcyjnej części południowo-zachodniej miasta. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Grójec,mazowieckie

699 000 zł66 m² 10 742,42 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

-nieruchomość dostępna tylko W verano estate - Sprzedam mieszkanie 3-pokojowe, 66 m Grójec, ul. Jana Kochanowskiego. Na sprzedaż przestronne, w pełni umeblowane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł62,15 m² 10 136,77 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 62,15 m , położone w Grójcu. Lokal mieści się na 3. piętrze budynku z 2010 roku, który zachował dobry stan techniczny.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł46 m² 11 086,96 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Sprzedam przytulne jasne 2-pokojowe mieszkanie 46 m2 - idealne na start! Mieszkanie znajduje się w Grójec, ul. Józefa Piłsudskiego (osiedle Pod Kasztanami) Funkcjonalne i bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł36 m² 14 444,44 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie o powierzchni 36 m , położone na parterze w spokojnej części Grójca przy ul. Hokejowej. Do lokalu przynależy również komórka lokatorska.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł68 m² 7 191 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe w kameralnym bloku przy ulicy Lewiczyńskiej. Składa się z trzech oddzielnych pokoi, przestronnej kuchni, łazienki, wc i przedpokoju. W pokojach.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł36,08 m² 10 116 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 2 pokojowe w centrum Grójca po generalnym remoncie. Składa się z pokoju z aneksem kuchennym, sypialni i łazienki. Nowoczesna zabudowa kuchenna ze sprzętem agd, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł35,84 m² 58,59 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Olimpijskiej w Grójcu Na wynajem funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane na I piętrze w bloku przy ul. Olimpijskiej w Grójcu. Lokal składa.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

619 000 zł76,20 m² 8 123 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż mieszkanie w stanie deweloperskim 3 pokojowe przy ulicy Maratońskiej. Pokój dzienny z aneksem kuchennym, 2 sypialnie jedna z dużą garderobą, łazienka, korytarz. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe Grójec

Grójec,mazowieckie

310 000 zł29,52 m² 10 501,36 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowa kawalerka w Grójcu idealna do własnej aranżacji! Szukasz mieszkania, które możesz urządzić dokładnie tak, jak chcesz? Ta nowa kawalerka w Grójcu to wyjątkowa okazja dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł54,61 m² 8 588 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Przestronne mieszkanie 2 pokojowe na kameralnym osiedlu w Grójcu. Pokój z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka z wanną. Aneks kuchenny w zabudowie i sprzętem agd,.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Grójec

Grójec,mazowieckie

499 000 zł51 m² 9 698,74 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Komfortowe, piękne i przytulne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,45 m 2 na nowym osiedlu w Grójcu. Mieszkanie usytuowane na parterze w apartamentowcu z windą. Składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Medalowa

Grójec,mazowieckie

449 000 zł43 m² 10 515 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

- - - sprzedane 31/03/2026 - - - Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 42,70 m2 przy ulicy Medalowej w Grójcu. Pokój dzienny z aneksem kuchennym i balkonem, oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jaśminowa

Grójec,mazowieckie

2 500 zł34 m² 73,53 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowe, przytulne mieszkanie o powierzchni 34 m2 położone na Osiedlu Jaśminowym w Grójcu. Dogodny wyjazd na drogę S7 w kierunku Warszawy, blisko centrum Grójca. Położenie: 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Poświętne

Grójec,mazowieckie

2 500 zł36 m² 69,44 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu nowego, komfortowego mieszkania o powierzchni 36 m , położonego na kameralnym, zamkniętym osiedlu przy ul. Poświętne 14a. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jaśminowa

Grójec,mazowieckie

2 350 zł29 m² 81,03 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowe, przytulne mieszkanie o wyższym standardzie o powierzchni 29 m2 położone na Osiedlu Jaśminowym w Grójcu. Dogodny wyjazd na drogę S7 w kierunku Warszawy, blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Polskiej Organizacji Wojskowej

Grójec,mazowieckie

720 000 zł60 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

- - - sprzedane 13/01/2026 - - - Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe w nowym budynku w Grójcu o powierzchni 59,87 m2. Składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, 3 sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany Grójec

Grójec,mazowieckie

2 000 zł30 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przytulna kawalerka o powierzchni 30 m 2 położona na parterze w Grójcu. Mieszkanie składa się z: ustawnego pokoju, przedpokoju, widnej kuchni, łazienki z kabiną prysznicową, taras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kasztanowa

Grójec,mazowieckie

649 000 zł81 m² 8 047,12 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Sprzedam przestronne mieszkanie, grójec ul. Kasztanowa o powierzchni 80,65 m2., z klimatyzacją, 30 min. od Warszawy. Opis nieruchomości: - duża kuchnia z jadalnią funkcjonalna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Hokejowa

Grójec,mazowieckie

780 000 zł70 m² 11 143 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

- - - sprzedane 1/12/2025 - - - Na sprzedaż nowe mieszkanie 3 pokojowe na osiedlu przy Intermarche. Składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym. 2 sypialni w jednej z nich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wybickiego

Grójec,mazowieckie

2 000 zł58 m² 34,48 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie 58 mkw

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Sybiraków

Grójec,mazowieckie

690 000 zł94 m² 7 340,43 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Dwupoziomowe mieszkanie w sercu Grójca po remoncie, gotowe do wprowadzenia Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 94 m (58 m + 36 m poddasza) zlokalizowane w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Grójec,mazowieckie

423 000 zł53 m² 7 981,13 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

-nieruchomość dostępna tylko W estate - Z przyjemnością prezentuję przestronne, dwupoziomowe mieszkanie zlokalizowane w jednej z najlepszych części Grójca przy ul. Orzeszkowej, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Grójec

Grójec,mazowieckie

2 700 zł52 m² 52,43 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie gotowe do wprowadzenia Nowe, piękne, przytulne mieszkanie o wyższym standardzie o powierzchni 51,5 m 2 na nowym osiedlu w Grójcu. Mieszkanie usytuowane na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bokserska

Grójec,mazowieckie

645 480 zł49 m² 13 200 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Sprzedam, mieszkanie w Grójcu przy ul. Bokserskiej 6 z rynku wtórnego o łącznej powierzchni 48,9 m2. Budynek użytkowany jest od 2015 roku. Mieszkanie ma dwa pokoje, aneks kuchenny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Maratońska

Grójec,mazowieckie

3 350 zł70 m² 47,86 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zamieszkaj w komfortowym mieszkaniu o powierzchni 70 m . Uwaga: dla wynajmu powyżej 12 m-cy przewidziana jest zniżka ;-)) Mieszkanie z nowoczesnym wyposażeniem, w tym zmywarką,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Polskiej Organizacji Wojskowej

Grójec,mazowieckie

2 000 zł40 m² 50,63 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie 2 pokojowe w nowym bloku. Pokój dzienny z aneksem kuchennym, sypialnia z dużym łóżkiem i szafą, łazienka z kabiną prysznicową, w przedpokoju szafa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Bokserska

Grójec,mazowieckie

329 000 zł26 m² 12 557,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 26,20 m , położona na 2. piętrze w nowoczesnym, 4-piętrowym budynku z windą przy ul. Bokserskiej 11 w Grójcu. Mieszkanie w nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bokserska

Grójec,mazowieckie

2 500 zł42 m² 59,52 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ekskluzywna oferta, dostępna tylko u nas! Proszę przeczytaj to ogłoszenie uważnie od początku do końca. Mieszkanie na wynajem dla osoby ze stabilną sytuacją finansową, dbającą.