Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Działki budowlane Grójec - Ogłoszenia sprzedaży działek

23 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

23 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie Grójec

Grójec,mazowieckie

126 000 zł4 200 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pilnie sprzedam działkę rolno-budowlaną o powierzchni 4200m2, możliwa zmiana wielkości działki. Położoną na wsi 4 km do giełdy samochodowej w Słomczynie, 10 min. od Grójca, 45 km do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Grójec

Grójec,mazowieckie

900 000 zł2 016 m² 446,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Bardzo atrakcyjna lokalizacja! Całkowicie uzbrojona działka budowlana przy głównej ulicy Grójca, 300 m od centrum. Ogrodzona z 4 stron. Wg mpzp przeznaczona na zabudowę mieszkaniową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Zastacyjna

Grójec,mazowieckie

272 220 zł1 047 m² 260 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Sprzedam działkę! Atrakcyjna lokalizacja! Działka budowlana, 1047 m2. Media, nieogrodzona. Grójec, ul. Zastacyjna, trasa Grójec-Marianów W pobliżu market Topaz oraz osiedle domków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Słowackiego

Grójec,mazowieckie

552 000 zł2 300 m² 240 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Witam, mam do sprzedania bardzo ładną działkę z wszystkimi mediami o wielkości 2300m2, w prostokącie - możliwość zakupu 1/2dziłki. Lokalizacja to Grójec ul. Słowackiego, obok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Grójec

Grójec,mazowieckie

105 000 zł3 000 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka rolna z warunkami zabudowy na dom jednorodzinny w dobrej lokalizacji koło Grójca. Wymiary działki 50x60 m, prąd, woda, gaz przy działce. Cena do negocjacji, polecam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, al. Niepodległości

Grójec,mazowieckie

1 300 000 zł2 600 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną w atrakcyjnej lokalizacji. Przy głównej ulicy w Grójcu w pobliżu obiektów handlowych. Idealna na działalność handlowo-usługową np.: warsztat, hurtownię,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Grójec

Grójec,mazowieckie

448 000 zł5 600 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Sprzedam działkę budowlaną z dostępem do mediów: gaz, prąd, wodociąg, telefon, w niedługiej przyszłości także kanalizacja. Na działce można postawić dwa budynki, ponieważ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana, ul. Ogrodowa

Grójec,mazowieckie

521 600 zł1 630 m² 320 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Media w pobliżu, inne sprawy do uzgodnienia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Mogielnicka

Grójec,mazowieckie