Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Domy z poddaszem Grójec - Ogłoszenia wynajmu i sprzedaży

19 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

19 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

485 000 zł120 m² 4 041,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:962 m²

Na sprzedaż przytulny, wolnostojący dom o powierzchni użytkowej ok. 80 m , położony na działce o powierzchni 962 m w niezwykle spokojnej i zielonej miejscowości Grojec koło.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

770 000 zł109,26 m² 7 047,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Мы также говорим на русском Tylko u nas! Oferta na wyłączność! Vibe Home ma niezwykłą przyjemność przedstawić Państwu wolnostojący dom w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł183 m² 7 049,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 008 m²

Nieruchomość położona 15 minut od rynku w Oświęcimiu, a jednocześnie z szybkim dojazdem do nowej obwodnicy Oświęcimia oraz drogi S1, co zapewni sprawną komunikację i pozwoli.

Szczegóły ogłoszenia

872 000 zł100 m² 8 720 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż nieruchomość położona w centrum Grójca, przy spokojnej, kameralnej ulicy, w bliskiej odległości od ul. Piłsudskiego. To oferta z dużym potencjałem, zarówno dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Lista ogłoszeń

699 000 zł210 m² 3 329 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 696 m²

Dom wolnostojący parterowy, z poddaszem użytkowym, częściowo podpiwniczony o powierzchni całkowitej około 210 m2 i użytkowej 143 m2 na działce 1696 m2. Stan surowy zamknięty, cegła,.

Szczegóły ogłoszenia

199 900 zł125 m² 1 599,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:963 m²

Na sprzedaż dom z lat pięćdziesiątych do generalnego remontu w Grojcu gmina Alwernia, pow. Chrzanów, woj. Małopolskie na działce ok. 10 ar, położony w spokojnym miejscu na widokowej.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł140 m² 4 278,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 043 m²

Atrakcyjny, dom wolnostojący, parterowy z poddaszem o powierzchni użytkowej 140 m 2 położony na zagospodarowanej działce o powierzchni 1043 m 2. Znajduje się w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł116 m² 3 017,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 364 m²

Na sprzedaż dom do remontu z dużymi możliwościami aranżacyjnymi, położony w kameralnej miejscowości Grojec. To idealna propozycja dla osób, które marzą o stworzeniu własnej.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł69 m² 8 405,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:400 m²

Do sprzedania przytulny, parterowy dom w spokojnej okolicy Grójca. Dom składa się z salonu, kuchni, sypialni, łazienki i przedpokoju. W pełni wyposażony w sprzęt agd.

Szczegóły ogłoszenia

920 000 zł115 m² 8 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący w miejscowości Lesznowola koło Grójca. Powierzchnia całkowita około 115 m2 , użytkowa 108 m2 na działce 400 m2. Dodatkowo budynek gospodarczy o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

535 000 zł80 m² 6 687,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom z bali drewnianych, wysezonowanych, o grubości 70 mm, pow. 80 m2 wym. 10m X 8 m , Dach dwuspadowy, blachodachówka ruukki o wzorze i kolorze do wyboru, poddasze można.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł123,17 m² 11 358 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:230 m²

Na sprzedaż nowy segment na nowym prestiżowym osiedlu w Grójcu. Powierzchnia całkowita 123 m2, użytkowa 106. Na pierwszym poziomie salon z jadalnią otwarta kuchnia, wc, pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

691 000 zł97,28 m² 7 103,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:162 m²

JS Invest ma w swojej ofercie dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej (segment środkowy) w Grójcu przy ul. Lawendowej, IV Etap Osiedla Jaśminowego (projektowana ulica Wrzosowa 5/2). Dom bez.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł109 m² 6 880,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom wolnostojący Rudno/ Grojec | bez podatku pcc | 109 m | Działka 5 arów Na sprzedaż nowoczesny dom wolnostojący, realizowany według projektu Dom w Sasankach 4. Nieruchomość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

750 000 zł122,63 m² 6 115,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:208 m²

JS Invest ma w swojej ofercie dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej (segment środkowy) w Grójcu przy ul. Lawendowej, v Etap Osiedla Jaśminowego (projektowana ulica Magnoliowa 2/2).

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

535 500 zł126 m² 4 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do zakupu urokliwego domu o wymiarach 9x7 metrów, co daje imponującą powierzchnię około 63 metrów kwadratowych na parterze oraz drugie tyle na poddaszu (z.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł200 m² 7 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:146 m²

Segment środkowy w Grojcu idealny dom dla rodziny! Na sprzedaż oferujemy komfortowy segment środkowy położony w spokojnej i dobrze skomunikowanej części miejscowości Grojec, przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

11 500 000 zł2 300 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:24

 

Powierzchnia działki:32 181 m²

Na sprzedaż "dwór Polski Osieczek" kompleks hotelowo-gastronomiczny. Przedstawiamy ofertę sprzedaży w pełni funkcjonalnego obiektu hotelowo-gastronomicznego zlokalizowanego w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

815 000 zł122,63 m² 6 646,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:240 m²

JS Invest ma w swojej ofercie dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej (segment skrajny) w Grójcu przy ul. Lawendowej, v Etap Osiedla Jaśminowego (projektowana ulica Magnoliowa 6/1). Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Grójec

Grójec,mazowieckie

1 390 000 zł177 m² 7 853,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

GK Nieruchomości poleca! Na sprzedaż dwa wyjątkowe i nowoczesne domy wolnostojące z antresolą usytuowane na posesji, na której niebawem będzie wykonane ogrodzenie oraz automatyczna brama.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Grojec

Grojec,małopolskie

550 000 zł256 m² 2 148,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 568 m²

Dom mieszkalny 122 m2 pow. użytkowej Działka 2568 m2 3 pokoje strych piwnica stodoła Cena 550 000 zł Grojec gmina Alwernia - murowany dom mieszkalny z lat siedemdziesiątych kryty blachą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Piłsudskiego

Grójec,mazowieckie

874 000 zł100 m² 8 740 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż dom na działce położonej w centrum Grójca, przy spokojnej, cichej uliczce, w bliskiej odległości ul. Piłsudskiego. Szczegóły:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Grójec,mazowieckie

1 500 000 zł264 m² 5 673 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:650 m²

Jestem wyłącznym opiekunem oferty - nie szukaj dalej :) Na sprzedaż komfortowy, wolnostojący dom dla rodziny w centrum Grójca, który stanowi idealne połączenie funkcjonalności, przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Grójec

Grójec,mazowieckie

1 750 000 zł198 m² 8 838 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 963 m²

- - - sprzedany 23/01/2026 - - - Na sprzedaż nowy dom wolnostojący parterowy z poddaszem położony w spokojnej miejscowości pod Grójcem. Powierzchnia domu około 200 m2 na działce 1963 m2. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Piłsudskiego

Grójec,mazowieckie

874 000 zł100 m² 8 740 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Ogrodowa

Grójec,mazowieckie

1 186 000 zł220 m² 5 390,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 147 m²

Przedstawiam ofertę nowoczesnego domu wolnostojącego o powierzchni 220 m , położonego na przestronnej działce 3147 m z dużym ogrodem i stawem. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Grójec

Grójec,mazowieckie

1 549 000 zł135 m² 11 474,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 393 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker lesznowola koło grójca Dom jednorodzinny 3 sypialnie odpowiednio 18.80 z szafą wnękową , 13.20, 9.30 mkw. Salon 38 mkw. z kominkiem, duże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Grójec

Grójec,mazowieckie

4 500 zł120 m² 37,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Przepiękny, nowy dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 120 m 2 na zagospodarowanej działce 1.500 m 2 położony pod Grójcem. Parter: salon z jadalnią 2 duże sypialnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Grójec

Grójec,mazowieckie

1 395 000 zł146 m² 9 554,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Powierzchnia całkowita domu bez poddasza 165 mkw., posadowiony na foremnej działce o powierzchni 1400 mkw. salon 38 mkw. trzy pokoje z wejściami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Ogrodowa

Grójec,mazowieckie

1 286 000 zł220 m² 5 845,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 147 m²

Nowoczesny dom w stanie deweloperskim z dużą działką - Grójec. Zapraszam do zapoznania się z ofertą wolnostojącego domu o powierzchni 220 m , położonego na przestronnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grójec

Grójec,mazowieckie

1 290 000 zł220 m² 5 863,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 200 m²

Sprzedam dom piętrowy, jednorodzinny, wolnostojący w centrum miasta o pow. 220 m . Osobny budynek biurowo-magazynowy o pow. 50 m , z działką 3200 m . Dom do własnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Olimpijska

Grójec,mazowieckie

1 500 000 zł264 m² 5 673,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:650 m²

Na sprzedaż komfortowy, wolnostojący dom przy ul. Olimpijskiej w Grójcu, który stanowi idealne połączenie funkcjonalności, przestrzeni i doskonałej lokalizacji. Dom wolnostojący | 154,60.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grójec

Grójec,świętokrzyskie

349 000 zł135 m² 2 585,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Ksb Nieruchomości proponuje do sprzedaży dom w Grójcu z ustawną działką z mnóstwem zieleni i miejscem na ognisko. Przestronny, widny dom w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Piłsudskiego

Grójec,mazowieckie

894 000 zł100 m² 8 940 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Oferta na wyłączność! Mam przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż dom na działce położonej w centrum Grójca, przy spokojnej, cichej uliczce, w bliskiej odległości ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Piłsudskiego

Grójec,mazowieckie

898 000 zł100 m² 8 980 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Tylko u nas - totu Nieruchomości! Mam przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż dom położony w centrum Grójca, przy spokojnej, cichej uliczce, w bliskiej odległości ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Grójec

Grójec,mazowieckie

595 000 zł140 m² 4 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:449 m²

- - - sprzedany 09/01/2025 - - - Na sprzedaż dom wolnostojący parterowy, podpiwniczony o powierzchni całkowitej około 140 m2, użytkowej 90 m2 na działce 449 m2. Składa się z 2 pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Ogrodowa

Grójec,mazowieckie

1 388 000 zł220 m² 6 309,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 147 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wolnostojącego domu z dużym ogrodem ze stawem! Dom o powierzchni użytkowej 220 m2 usytuowany na działce 3147 m2. Dodatkowo osobny budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Piłsudskiego

Grójec,mazowieckie

896 000 zł100 m² 8 960 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Grojec,małopolskie

270 000 zł110 m² 2 454,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:953 m²

Do sprzedania przedwojenny dom o powierzchni około 110 mkw w miejscowości Grojec gm. Alwernia wybudowany z cegły, kryty dachówką. Działka o powierzchni 9,5 a na której znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Grójec,świętokrzyskie

349 000 zł135 m² 2 585,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wiatraczna

Grójec,mazowieckie

769 000 zł150 m² 5 140,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:334 m²

Kameralna inwestycja deweloperska w Grójcu W ramach inwestycji powstaje zespół 12 segmentów mieszkalnych, każdy po 172,78 m (z garażem i poddaszem), ogródkiem (150 m.kw) Inwestycję.