Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Domy w centrum Grójec - Oferty sprzedaży i najmu

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Grójec

Grójec,mazowieckie

650 000 zł140 m² 4 643 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:575 m²

Dom wolnostojący parterowy o powierzchni całkowitej około 140 m2 położony w centrum Grójca. Salon połączony z jadalnią z wyjściem na zadaszony taras, sypialnia, gabinet,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Grójec

Grójec,mazowieckie

2 200 000 zł1 000 m² 2 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

W pełni funkcjonujące gospodarstwo agroturystyczne do prowadzenia od zaraz. 50 km od Centrum Warszawy. Zobacz stronę Dodatkowo jest padok 1.5 h z czterema wydzielonymi wybiegami i oddzielną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Grójec

Grójec,mazowieckie

2 500 zł180 m² 13,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

do wynajęcia blisko centrum Grójca, dla ekip budowlanych do 15 osób

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Grójec

Grójec,mazowieckie

420 000 zł100 m² 4 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:910 m²

Dom wolnostojący, parterowy położony w centrum Grójca. Powierzchnia mieszkalna domu 95 m2, działka 910 m2 oraz budynek gospodarczy z garażem 20 m2. Trzy pokoje, kuchnia, łazienka, korytarz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Grójec

Grójec,mazowieckie

499 000 zł182 m² 2 741,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom wolnostojący, patrerowy z poddaszem w miejscowości Lesznowola k/grójca. Powierzchnia zabudowy 182 m2, użytkowa 164 m2, działka 1000 m2. Na parterze salon z kominkiem ok. 34 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Osiedle Polna

Grójec,mazowieckie

999 999 999 zł140 m² 7 142 860 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:750 m²

Dom w samym centrum Grójca przy ulicy, bardzo dobry dojazd,wszystkie miedia ,dom do zamieszkania z pełnym umeblowaniem. Wiecej informacji telefonicznie

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Grójec

Grójec,mazowieckie

357 000 zł140 m² 2 550 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:299 m²

Rezerwacja Dom w zabudowie bliźniaczej 140 m2 na działce 299 m2 w spokojnej części Grójca. Na parterze salon, 2 pokoje, kuchnia i łazienka. Piętro otwarta przestrzeń do własnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Grójec

Grójec,mazowieckie

385 000 zł162 m² 2 376,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:818 m²

Jednopiętrowy, podpiwniczony dom o powierzchni 165m2 połączony z parterowym budynkiem ok. 100m2 zaadaptowanym na klub, na działce 85m2, ok. 300 m od centrum, w spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Grójec

Grójec,mazowieckie

399 000 zł110 m² 3 627,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:630 m²

Piętrowy dom wolnostojący o powierzchni 110 m2 na działce 630 m2. Na parterze 3 pokoje, kuchnia, łazienka. Na piętrze 2 pokoje, łazienka i strych. Częściowo wymienione okna na plastikowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Grójec

Grójec,mazowieckie

450 000 zł130 m² 3 461,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:315 m²

Bliźniak 130 m2 na działce 315 m2 w spokojnej części Grójca. Na parterze salon, pokój, kuchnia i łazienka. Na piętrze 3 pokoje i wc. Cały budynek podpiwniczony. Na posesji garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kasztanowa

Grójec,mazowieckie

777 001 zł180 m² 4 316,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:340 m²

Dom w najpiękniejszej części Grójca, 30 min. od Warszawy Dom szeregowy w prestiżowej części Grójca przy ul Kasztanowej, jednej z najpiękniejszych w miasteczku. Segment.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Grójec

Grójec,mazowieckie

1 130 000 zł228 m² 4 956,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:6 379 m²

Dom pod Grójcem w zacisznej okolicy wykonany w wysokim standardzie. Przy budowie wykorzystano najnowsze zdobycze techniczno-budowlane. Budynek mieszkalny osadzony na płycie fundamentowej, ściany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Grójec

Grójec,mazowieckie

990 000 zł110 m² 9 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 052 m²

Dom wolnostojący z budynkami gospodarczymi w Grójcu w bardzo dobrej lokalizacji, idealne miejsce na budynek mieszkalny z funkcją usługową typu przychodnia lekarska, stomatogiczna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Grójec

Grójec,mazowieckie

1 500 zł100 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom do wynajecia blisko centrum Grójca. Do dyspozycji 3 pokoje, kuchnia, łazienka oraz na posesji miejsce parkingowe na kilka samochodów. Miesięczny czynsz najmu 1500 zł plus opłaty licznikowe, kaucja.